Společnost NOARK Electric je celosvětová firma s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů.

Společnost je součástí nadnárodního koncernu s více než 25 tisíci zaměstnanci. Regionální centra v Šanghaji, Praze a Los Angeles řídí aktivity na jednotlivých kontinentech. NOARK Electric investoval miliony eur do vlastního produktového vývoje a pracuje s nejnovějšími technologiemi a výrobními prostředky.

Na celosvětový elektrotechnický trh přinášíme zcela novou příležitost, nadstandardní záruky a bezkonkurenční péči pro naše zákazníky a obchodní partnery.

SPOLEHLIVOST

Spolehnout se můžete nejen na kvalitu výrobků, ale i bezchybnou logistiku a vysokou úroveň zákaznického servisu.

ZÁRUKA 5 LET

Vysokou kvalitu a bezporuchovost výrobků garantujeme prodlouženou zárukou 5 let.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Na velikosti nezáleží, ke každému přistupujeme individuálně a s aktivní péčí.

BEZKONKUREČNÍ PODPORA

Osobní podpora a servis před i po prodeji je pro nás samozřejmostí.

DYNAMICKÝ RŮST

Co je malý to je hezký, co je větší to je lepší a NOARK roste jako z vody. Nezastavitelným tempem míříme stále výš a z neznámého se stává známé. Kdo neinovuje, zaniká, a proto jsme každým rokem vždy o něco dál ve vývoji našeho produktového portfolia, expanzi distribučních sítí i v navazování partnerských vztahů. Výzvám se stavíme čelem, stále se posouváme a budujeme naši značku, která vám utkví v paměti jako symbol kvality a jistoty.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Naši práci děláme s maximálním nasazením. Jsme pružní jako proutek a ke každému požadavku přistupujeme s individuální péčí bez ohledu na jeho velikost. Naším závazkem je vaše spokojenost a proto se můžete spolehnout, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení.

ZODPOVĚDNÁ FIRMA

Baví nás realizovat a být součástí zajímavých projektů , které zlepšují vzdělání elektrotechniky (Noark plní sny školám). Staráme se o to, aby přibývalo stále více zkušených a kvalifikovaných jedinců, kteří jsou základním stavebním kamenem celé naší profese. Myslíme i na ostatní a pomocnou ruku podáváme i jinde. Podílíme se na aktivitách, které usnadňují život těm, kteří to potřebují (dětské domovy). To vše tvoří celek, který je prostředkem radosti a naší další motivace být lepší.