Key Account Manager - Green Energy

Noark Electric jest czołowym producentem i globalnym dostawcą niskonapięciowych komponentów elektrycznych. Jako część międzynarodowej grupy Chint Electric, Noark rozwijał się przez lata dzięki wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów, popartych pięcioletnią gwarancją. Obecnie Noark Electric zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Jesteśmy liderem w segmencie zabezpieczeń dla rynku PV. Nasze linie produktów obejmują wyłączniki, styczniki, przekaźniki i inteligentne systemy sterowania, zapewniając wydajne i niezawodne rozwiązania w zakresie dystrybucji energii i inteligentnej dystrybucji mocy w wielu sektorach przemysłu. Jesteśmy młodą, szybko rosnąca firmą i taki jest też nasz zespół: otwarty i elastyczny, dzielący kulturę korporacyjną, która sprzyja wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń oraz pozwala rozwijać się nowym pomysłom w przyjaznym, nieformalnym środowisku pracy. Nieustannie dążymy do tego, by oferować najlepszą obsługę wszystkim naszym klientom. Obecnie do naszego zespołu w Polsce poszukujemy entuzjastycznej i doświadczonej osoby zainteresowanej sprzedażą komponentów elektrycznych na stanowisko Key Accoount Manager

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów ekspansji biznesowej i planów marketingowych oraz ich wdrażanie w celu osiągnięcia celów sprzedażowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami, takimi jak firmy energetyczne i elektryczne, EPC i firmy inżynieryjne, firmy instalacyjne itp.
  • Przeprowadzanie wizyt u klientów, negocjacje biznesowe, koordynowanie przetargów na projekty
  • Współpraca z partnerami i działami firmy w celu przeprowadzenia wyjaśnień technicznych
  • Koordynacja lokalnej instalacji i uruchomienia z klientem
  • Kontrola należności, odpowiedzialność za otrzymanie płatności w celu rozpoczęcia i kontynuowania projektu oraz rozliczenie wszystkich płatności po zakończeniu projektu na podstawie umowy
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego i działań niezbędnych do realizacji projektów i celów sprzedażowych

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze rozwiązań dla farm fotowoltaicznych i wiatrowych (panele inwertery, magazyny energii)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość inwestorów i wykonawców projektów związanych z farmami fotowoltaicznymi i wiatrowymi
  • Znajomość narzędzi informatycznych (MS Office)
  • Pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Wysoka motywacja do pracy i zorientowanie na cel, energia do działania
  • Silne poczucie odpowiedzialności
  • Profesjonalizm i doświadczenie w zarządzaniu projektami

Dodatkowe informacje:

  • Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
  • Nasze biuro zlokalizowane jest w Poznaniu
  • Poszukujemy osoby na obszarze całej Polski
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli zawartej poniżej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV klikając w poniższy link:

Kliknij, aby aplikować