Newsletter

Máme pro Vás

vždy zajímavé novinky

Newsletter - únor 2015

Vážení obchodní partneři, s radostí Vás zveme k prvnímu vydání našeho newsletteru v roce 2015.

Vážení obchodní partneři,

Jsme rádi, že se s Vámi opět můžeme setkat v dalším roce a sdílet s Vámi novinky týkající se naší společnosti a produktů. Pevně věříme, že s námi budete opět celý rok a bude pro Vás i pro nás stejně úspěšný jako rok minulý.

V prvním vydání se podíváme na velký projekt, na kterém jsme pracovali, a to rozšíření a modernizaci centrálního skladu pro Evropu.

I tento rok nebudeme chybět na významných výstavách v Evropě. Pozveme Vás na mezinárodní veletrh elektrotechniky Amper 2015 do Brna.

V tomto vydání Vám nepředstavíme nikoho z top managementu, ale velmi důležitou osobu z produktového týmu, která se podílí na přípravě nových produktů a stará se o část produktového portfolia- pan Jaroslav Procházka.

I tento rok plánujeme připravovat oblíbené webové soutěže s našimi produkty a už teď s námi můžete soutěžit o zajímavé ceny.

Příjemné čtení a těšíme se u dalšího čísla.

 

NOARK Electric Europe     

 


 

Novinky v sortimentu

Plastové rozvodnice PNF - HW do dutých stěn

Rozvodnice PNF-HW jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku. Dvojitý systém uchycení umožňuje použití i do dutých stěn. Pro splnění normativních požadavků pro instalaci do dutých stěn je spodní vana těchto rozvodnic lisována z plastu, který vyhovuje zkouškám žhavou smyčkou o teplotě 850°C. To je podstatný rozdíl od standardních plastových rozvodnic na trhu, určených pro cihlové a pórobetonové zdivo. U nich je normativní požadavek na zkoušku žhavou smyčkou o teplotě pouze 650°C. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.

Více informací naleznete na stránce produktu.

 


 

NOARK na veletrzích

Amper 2015

I v letošním roce se tradičně zúčastníme nejvýznamnějších veletrhů týkající se elektrotechniky a elektroniky. První veletrh, kde můžete vidět náš stánek, bude mezinárodní veletrh Amper 2015. Prezentační stánek č.x můžete navštívit od 24. do 27. 3. 2015 v hale P. Náš profesionální tým spolu s milými hosteskami se na Vás bude těšit každý den od 10:00.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 


 

Noark Electric rozšiřuje své evropské aktivity

Společnost Noark Electric Europe s.r.o. významně posiluje a rozšiřuje své aktivity v Evropě. Novým projektem je založení Technologického Centra v Praze. Náplní jeho činnosti bude od počátku vývoj nových přístrojů, funkčních celků i klíčových komponentů. Výsledky činnosti se v budoucnu nepromítnou do nabídky produktů a služeb pouze v Evropě, ale jejich dopad bude globální. V současné době probíhá příprava vlastního zázemí, od pracovních prostorů až po jejich vybavení. Dle plánu by zde první pracovníci měli nalézt uplatnění již během druhého čtvrtletí letošního roku

Budoucí pracovní pozice pokrývají široké spektrum činností, od návrhu přístrojů, přes projekci mechanických celků či tvorby softwarových nástrojů. Případní zájemci mohou nalézt nabídku volných pozic v sekci kariéra.

 


 

Modernizace a rozšíření centrálního skladu pro Evropu

V listopadu 2014 NOARK zmodernizoval a zvýšil kapacitu distribučního centra u Prahy.

Kapacita byla zvýšena nainstalováním dvou nových podlaží s policovými regály. Tyto dvě podlaží slouží k umístění malých položek a příslušenství. Původní prostor, který byl uvolněn přestěhováním malých položek do nových podlaží, byl osazen vysoko paletovými regály.

Tímto způsobem se nám podařilo zvýšit kapacitu skladu téměř o 50%.

Hlavním důvodem investice byla potřeba skladovacího prostoru pro uložení stále se rozrůstajícího sortimentu. Nové produkty, které vyžadují nejvíce skladovací místa, jsou velkoobsahové rozvodnice.

Nové vybavení a zvýšení kapacity vyžadovalo i změnu interních postupů ve skladu a zlepšení procesů a systému řízení skladu tak, aby skladové operace byly účinnější a mohli jsme také zlepšit doručovací služby zákazníkům.

Zároveň jsme obnovili naše stroje a přístroje na skladu.

 


 

Rozhovor

V tomto vydání jsme vyzpovídali pana Jaroslava Procházku:

Jaká je Vaše pozice a zodpovědnost ve společnosti NOARK Electric Europe?

Pracuji v NOARKu jako produktový specialista a jsem tedy součástí týmu Produktového oddělení. Z toho také vyplývají veškeré mé zodpovědnosti a náplň práce, které se týkají převážně produktů NOARK.

Od kdy ve firmě působíte?

Do společnosti jsem nastoupil v září roku 2011. Tedy ještě v době, kdy firma nebyla oficiálně na trhu. Nyní je to tedy již téměř tři a půl roku.

Co je denní náplní Vaší práce?

Funguji jako technická podpora pro české a slovenské zákazníky, ale i pro celý náš obchodní tým a kolegy napříč Evropou. Hlavní náplní mé každodenní práce je ale zejména příprava nových produktů včetně veškerých nezbytných dokumentů, katalogů, návodů a certifikace.

Co je hlavním cílem Vaší práce?

Cílem celého našeho produktového oddělení je přinést na trh co nejvíce nových kvalitních produktů a ještě více tak růst z pohledu konkurenceschopnosti nabízeného sortimentu, a to nejen v segmentu instalačních přístrojů. Dalším velmi důležitým cílem pro nás je udržet kvalitu našich služeb na takové úrovni jako jsme ji od začátku nastavili a být tak nejen pro zákazníka silnou oporou.

Co je nejdůležitějším pokrokem?

Velmi dobrým signálem pro mou práci je, že od koncových zákazníků máme dobré reference na kvalitu našich produktů, poskytované služby a přehlednost poskytovaných technických materiálů, za které jsem zodpovědný. Nejdůležitějším úspěchem celého našeho týmu je ale pro mě to, že v průběhu posledních tří let jsme více než ztrojnásobili naši nabídku, což nás staví do pozice jedné z nejrychleji rostoucích společností v tomto segmentu.

Co shledáváte na Vaší práci podnětným?

Do světa elektřiny a elektroinstalačních přístrojů jsem se dostal vlastně ihned po dokončení vysokoškolského studia. Proto je pro mě výzvou téměř každý den v práci, kdy se stále mohu učit novým věcem, spolupracovat s profesionály v oboru a úspěšně řešit problémy, které mohou nastat. A jelikož jsme také stále velmi mladá společnost, rozsah mé práce je poměrně široký, mohu se podílet i na jiných projektech a řešit různé další úlohy napříč společností, což je pro mě osobně velmi přínosné.

 

 

 

 

Jaroslav Procházka   
Product specialist