Aktuality

U nás se stále

něco děje...

NOARK Electric uvádí na trh nové produkty

Aktuálně jsme představili tři novinky: DC instalační jističe Ex9BP-JX, Proudové chrániče typ B Ex9LB63, IP66 oceloplechové rozvodnice MHS. 

Společnost NOARK Electric již od vstupu na evropský trh před osmi lety nastavila dynamické tempo vývoje nových produktů s cílem nabídnout zákazníkům široký sortiment spolehlivých produktů a řešení. Ani tento rok nebude výjimkou. Aktuálně jsme uvedli na trh tři novinky: DC instalační jističe Ex9BP-JX, Proudové chrániče typ B Ex9LB63, IP66 oceloplechové rozvodnice MHS. Další skupinu nových produktů uvedeme v druhé polovině tohoto roku.

DC instalační jističe Ex9BP-JX

Stejnosměrné modulární jističe Ex9BP-JX jsou určeny pro jištění obecných stejnosměrných aplikací do 63 A, např. v automatizaci, ovládacích, či domovních stejnosměrných rozvodech.

Jsou nabízeny v 1 až 4pólovém provedení s šířkou jeden modul (18 mm) na pól a vypínacími charakteristikami C a K.

Jističe Ex9BP-JX lze stejně jako ostatní přístroje řad Ex9B a Ex9PN doplnit širokou škálou příslušenství. Lze je osadit až třemi jednotkami pomocných nebo signalizačních kontaktů AX31, AL31, AXL31 a současně až dvěma jednotkami spouští. Spouště jsou k dispozici vypínací a podpěťové a lze je libovolně kombinovat. Veškeré toto příslušenství je k jističům montováno z levé strany.

Detail produktu zde.

 

Proudové chrániče typ B Ex9LB63

Proudové chrániče typu B Ex9LB63 jsou vhodné pro domácí i průmyslové aplikace, kde jsou použité frekvenční měniče, FV elektrárny, nabíječky elektromobilů a podobné zařízení. Typ B nabízí citlivost na reziduální AC, pulzující a hladké DC proudy, společně s vysokými frekvencemi až 1 kHz.

Detail produktu zde.

 

IP66 oceloplechové rozvodnice MHS

Oceloplechové rozvodnice MHS s montážním plechem pro montáž na omítku jsou vhodné převážně do průmyslových aplikací, kde je potřeba vyššího stupně krytí (IP). Stupeň krytí IP66 pro jednodveřové rozvodnice a IP55 pro dvoudveřové rozvodnice.

Detail produktu zde.